Společnost

Společnost GREEN NORA vznikla na základě dlouholetých zkušeností v oboru zahradní a krajinářské tvorby, lásce k umění, architektuře, přírodě, lidem a životu vůbec. Zahrady vnímáme jako přirozený životní prostor odrážející charakter svých obyvatel, nesoucí rukopis tvůrce, a náladu místa.

Jedinečným dílem může být kvetoucí louka u horské chalupy stejně jako vysoce luxusní, moderní zahrada u funkcionalistické vily či anglická zahrada u historické stavby. Jednotící linií mezi všemi, vždy bude přirozený a ničím nerušený dojem obyvatel, vysoká kvalita provedení díla a mimořádný rostlinný materiál ať už se jedná o letité soliterní dřeviny či trvalkové partery.

Cit pro moderní i klasickou architekturu, sledování světových trendů a cestování, umožňuje vnášet do projektů a realizací jedinečná řešení. Ve spojení s osobním výběrem a dodávkou dřevin jakýchkoliv druhů a velikostí, realizujeme zahrady pro život, relaxaci, hry i reprezentaci.

Pracujeme s kamenem, vodou, uměleckými objekty, dřevem i kovem. Aplikujeme land – art, aranžujeme atmosféru pro zahradní párty a slavnosti. Našim cílem je vytvořit funkční zahradu, přirozeně navazující na život v interiéru a rozšiřující komunikační vazby do zeleně.

Vychutnejte si proměnlivost ročních období, vyzrávání dřevin do krásy, vůně a zvuky zahrady. Užijte si snídani na terase, plavání v jezírku či noční party při světlech loučí.

Provází nás celý život, dejme jí kvalitní základ!

Zuzana Mojdlová